Radcy prawni

kwieJustyna Kwiecińska-Tamioła
+48 794 224 194
radca@uslugiprawnicze.com

Radca prawny Justyna Kwiecińska-Tamioła jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Aplikację radcowską odbywała przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. W 2015 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i praw pacjenta. Posiada zdobyte w renomowanych kancelariach doświadczenie w obsłudze prawnej tak przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Specjalizuje się głównie w dochodzeniu odszkodowań, w tym powypadkowych oraz związanych z błędami medycznymi, prawie zamówień publicznych, sprawach z zakresu umów o roboty budowlane, egzekucji należności, odpowiedzialności członków zarządu spółek kapitałowych. Radca prawny Justyna Kwiecińska-Tamioła świadczy również pomoc oraz reprezentuje przed sądami wszystkich instancji klientów kancelarii w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach rodzinnych w tym dotyczących rozwodów, alimentacji oraz podziału majątku dorobkowego, sprawach spadkowych.

 

Ewa Cabała
+48 512 358 867
radca@uslugiprawnicze.com

Radca Prawny Ewa Cabała jest absolwentką Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II oraz Podyplomowych Studiów z zakresu Prawa medycznego Uniwersytetu Łódzkiego.ewa
W 2013 r. została wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zbywała począwszy od 2008 r. podejmując kilkuletnią pracę w obsłudze prawnej jednostki samorządu terytorialnego. Jednocześnie podjęła trwającą nadal obsługę spółki budowlanej o ogólnopolskim zasięgu działania. Współpracowała z kancelariami działającymi na terenie województwa łódzkiego. Poszerzyła swoje doświadczenia zawodowe, świadcząc usługi również na rzecz organizacji pozarządowych.
Główne obszary zainteresowań: prawo spadkowe, rodzinne, prawo medyczne. W tym sprawy o zasiedzenia, odszkodowania oraz windykacja należności.